Sesja wizerunkowa w studio, Warszawa

Tworzenie marki osobistej to sztuka, a sesja wizerunkowa to jej ważny element! Sesja wizerunkowa jest kluczowym elementem, który pomoże Ci wyróżnić się z tłumu, pokazać swój unikalny styl i przyciągnąć klientów.

Czytaj więcej

Profesjonalna sesja domowa z noworodkiem, Warszawa

Profesjonalne sesje domowe cieszą się dużą popularnością wśród świeżo upieczonych rodziców. Efekt sesji rodzinnej wykonanej przez profesjonalnego fotografa zdecydowanie różni się od zdjęć, które możecie sobie zrobić sami.

Czytaj więcej

Rodzinna sesja lifestyle, Warszawa

Era sztywnych sesji studyjnych już dawno minęła. Rodziny coraz bardziej stawiają na emocjonalne sesje zdjęciowe – takie które będą przywoływać wspomnienia, wzbudzać emocje, a może nawet wywołają łezkę wzruszenia.

Czytaj więcej

Sesja noworodkowa z elementami skin to skin, Warszawa

Noworodkowe sesje „skin to skin” są czymś co daje mi niesamowitą satysfakcję. Sama uwielbiam oglądać takie kadry, tym bardziej kocham je wykonywać!

Czytaj więcej

Wiosenna sesja ciążowa w stylu boho pod Warszawą

Gdzie wczesną wiosną wybrać się na ciążową sesję plenerową? Może to być sesja zdjęciowa na mieście, w lesie iglastym lub w mojej trawiastej miejscówce.

Czytaj więcej

Domowa sesja roczkowa Frania, Ożarów Mazowiecki

Gdzie wykonać sesję roczkową? Dom to idealne miejsce. Czujecie się w nim komfortowo i bezpiecznie. Polecam sesję roczkową w domu w duchu lifestyle.

Czytaj więcej

Sesja rodzinna z noworodkiem, Warszawa

Moje sesje rodzinne to głównie zabawa i wspólne spędzanie czasu. Dzięki czemu sesje fotograficzne są dla dziecka miłym wspomnieniem, a nie koniecznością.

Czytaj więcej

Sesja noworodkowa w domu, Warszawa – Ochota

Kiedy wykonać sesję nowordkową? Z jednej strony im wcześniej tym lepiej - bardzo lubię chwytać w kadrach tę maleńkość i kruchość kilkudniowego noworodka, a i Wam w tym czasie przy pojawieniu się nowego członka rodziny towarzyszy więcej emocji. Zaś z drugiej strony wiem, że kobiecie tez potrzeba trochę czasu na regenerację.

Czytaj więcej

Sesja ciążowa w domu, Warszawa – Ochota

Oczekiwanie na dziecko to zdecydowanie magiczny czas, który warto celebrować. I to nie tylko poprzez urządzanie dziecięcego pokoju, wybieranie kolejnych elementów wyprawki, ale także poprzez stworzenie wspaniałej pamiątki w postaci ciążowej sesji zdjęciowej.

Czytaj więcej

Sesja rodzinna w domu, Warszawa - Mokotów

Ta sesja rodzinna była dokładnie taka jak powinna być. Choć rozpoczęła się niepewnie, bo od płaczu małego Ignasia… to dalej potoczyła się idealnie.

Czytaj więcej

Sesja niemowlęca w domu, Warszawa - Praga Południe

Sesja domowa ma sporą przewagę nad plenerem czy sesją studyjną. Dom to wasze miejsce, w którym czujecie się swobodnie i gdzie tworzy się wasza historia

Czytaj więcej

Sesja świąteczna na Starówce – Warszawa

Nie przepadacie za sesjami w studio? Nie lubicie nadrukowanych teł, ale marzy się Wam świąteczna sesja? Rozwiązaniem jest naturalna sesja lifestyle – w domu lub w plenerze.

Czytaj więcej

Sesja noworodkowa w domu, Warszawa – Ursus

Sesja domowa w bardzo ciemnym mieszkaniu. Podobają się Wam sesje lifestyle, ale zastanawiacie się czy Wasze mieszkanie sprawdzi się podczas rodzinnej sesji? Zapraszam do przeczytania tego wpisu!

Czytaj więcej

Naturalna sesja roczkowa w plenerze, Puszcza Kampinoska

Jestem zwolennikiem minimalizmu na zdjęciach, dlatego podczas sesji z okazji pierwszych urodzin nie używam napisów, drewnianych jedynek czy balonów. Takie przedmioty będą szybko starzeć się na zdjęciach. Zaś moim celem jest stworzyć coś, co będzie ponadczasowe.

Czytaj więcej

Jesienna sesja rodzinna w plenerze pod Warszawą

Ta sesja rodzinna odbyła się na początku października. Tegoroczna jesień była najpiękniejszą jaką pamiętam. Dodatkowo trafiła się nam też świetna pogoda, co oczywiście przełożyło się także na efekt końcowy.

Czytaj więcej

Sesja niemowlęca w plenerze, Warszawa

Sesje niemowlęce można wykonać w domu lub jeśli pogoda na to pozwala to także w plenerze. Ta sesja odbyła się na początku września, kiedy było bardzo ciepło.

Czytaj więcej

Domowa sesja ciążowa z psem, Warszawa

A teraz pomyślcie sobie – Wy, pies, Wasz dom. Czy może być bardziej przytulne miejsce na sesję? Czy skoro ma to być naturalna sesja to czy najswobodniej nie będziecie się czuć właśnie we własnej przestrzeni?

Czytaj więcej

Domowa sesja niemowlęca Ignasia, Warszawa

Nie zdążyliście wykonać sesji noworodkowej, a Wasze dziecko ma już 2, a może nawet 4 miesiące? Zastanawiacie się co teraz? Nic nie szkodzi. Możemy zrobić sesję niemowlęcą

Czytaj więcej

Wrześniowa sesja ciążowa w plenerze, Warszawa

Jak daleko trzeba jechać, żeby znaleźć sielskie miejsce na sesję plenerową? Może Was zaskoczę, ale wcale nie trzeba wyjeżdżać poza Warszawę! Tę sesję zrobiliśmy na Mokotowie, a dokładniej na Służewcu.

Czytaj więcej

Sesja brzuszkowa w domu, Warszawa – Praga

Sesji domowej nie należy traktować jako planu awaryjnego na sesję plenerową. Sesja w domu to coś zdecydowanie istotniejszego.

Czytaj więcej

Sesja noworodkowo-rodzinna w domu (Ożarów Mazowiecki), Fotoopowieść

To moja pierwsza sesja noworodkowa poza Warszawą. Zapamiętam ją na długo i to nie z powodu miejsca. Jak tylko pojawiłam się pod domem, z oka pomachała mi mała dziewczynka.

Czytaj więcej

Sesja miejska Magdy i Mariusza w centrum Warszawy

Sesja miejska Magdy i Mariusza w centrum Warszawy

Czytaj więcej

Naturalna domowa sesja noworodkowa Julianki, Fotoopowieść

Asię, Jaehuna oraz Juliankę odwiedziłam w sobotni poranek na warszawskiej Pradze. To było bardzo miłe spotkanie.

Czytaj więcej

Zimowa sesja rodzinna pod Warszawą, Fotoopowieść

Pierwsza zimowa sesja plenerowa w tym roku! Wykonana na tle pięknego krajobrazu Puszczy Kampinoskiej. Zaledwie kilka kilometrów od Warszawy.

Czytaj więcej

Sesja noworodkowa w domu, Warszawa – Fotoopowieść

Bardzo lubię sesje domowe, w szczególności noworodkowe. Przychodząc do Was traktujecie mnie jak swojego gościa i ja temu zupełnie nie protestuję.

Czytaj więcej

Sesja ciążowa w plenerze, Warszawa – Fotoopowieść

Fotorelacja z sesji zdjęciowej lifestyle Grażyny i Marka, która odbyła się w Lesie Kabackim na warszawskim Ursynowie. Naturalne zdjęcia, pełne emocji i miłości.

Czytaj więcej

Sesja ciążowa – jak się do niej przygotować?

To Twoja pierwsza sesja zdjęciowa? Zastanawiasz się czy powinnaś się jakoś specjalnie przygotować? Oto 5 porad i wskazówek, które powinnaś przeczytać, aby mieć udaną sesję brzuszkową!

Czytaj więcej

Wyjątkowy prezent - czy sesja zdjęciowa to dobry pomysł?

Zastanawiacie się czy sesja fotograficzna jest dobrym pomysłem? To pomyślcie czy chcielibyście sami dostawać na każdą okazję kwiaty, alkohol, książki lub czekoladki? A przecież fajnie by było wyjść poza szablon i podarować coś bardziej oryginalnego, coś z pomysłem.

Czytaj więcej

Jak przygotować się do dziecięcej sesji fotograficznej w domu?

W tym wpisie podaję cztery rady jak przygotować się do sesji w domu i szczegółowo je wyjaśniam. Ich zastosowanie sprawi, że Wasze zdjęcia będą spójne i przyjemne w odbiorze.

Czytaj więcej

Sesja dziecięca w studio czy w domu? Które miejsce jest lepsze dla Waszej rodziny?

W tym artykule opowiem, czego możecie się spodziewać po sesji zdjęciowej dziecka w studiu i sesji zdjęciowej w domu oraz wskażę cztery czynniki, które pomogą Wam rozważyć, która z nich jest najlepsza dla Waszej rodziny.

Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy wiek na sesję dziecięcą?

W tym artykule wyjaśnię, czego możecie oczekiwać po sesji zdjęciowej w różnych etapach rozwoju podczas pierwszego roku życia dziecka, abyście mogli zdecydować, kiedy najlepiej zarezerwować sesję zdjęciową. W szczególności przyjrzymy się tym etapom.

Czytaj więcej

INSTAGRAM:

dziewczynazaparatem.pl