Profesjonalna sesja domowa z noworodkiem, Warszawa

Profesjonalna sesja domowa z noworodkiem, Warszawa

Profesjonalna sesja domowa

„Sesja w domu? Przecież zdjęcia w domu można zrobić sobie samemu. Choćby telefonem!”. Takie słowa słyszałam na początku swojej fotograficznej drogi. Zwłaszcza gdy namawiałam na sesję domową, kiedy pogoda nie zachęcała do sesji zdjęciowej na zewnątrz lub gdy do czynienia miałam z sesją noworodkową. Czy się nie zgadzam z tymi słowami? Nic z tych rzeczy! Jak najbardziej można zrobić sesję zdjęciową telefonem. I jak najbardziej można ją zrobić samemu. Ale trzeba wiedzieć jak ☺

Profesjonalny fotograf noworodkowy i rodzinny

Nie ma co oczekiwać, że zdjęcia wykonane telefonem będą takiej samej jakości jak profesjonalnym, pełno klatkowym aparatem i obiektywem o niskiej przysłonie. Trzeba także wiedzieć jak pracować ze światłem – zwłaszcza którego na domowych sesjach w Warszawie nie ma zbyt wiele. Chyba nie muszę wspominać jak blisko siebie budowane są nowe osiedla i jak przez to mało światła wpada do wnętrza? Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy na zewnątrz jest ponuro, a w domu panują (prawie) egipskie ciemności. W takich warunkach bez wiedzy jak pracować ze światłem i bez profesjonalnego sprzętu ani rusz. Poza wiedzą techniczną trzeba też mieć wyczucie nie tylko te estetyczne, które pozwali dobrać piękny kadr, ale także wyczucie momentu. Ponieważ w naturalnej fotografii liczy się złapanie TEJ konkretnej chwili ☺ Zatem niezbędne jest połączenie tych wszystkich składników, a także dobry refleks!

Zobacz inną sesję wykonaną w słabo oświetlonym wnętrzu: Sesja noworodkowa w domu, Warszawa-Ursus

Fotograf rodzinny będąc u Was w domu na sesji i chodząc za Wami z aparatem przez 1-2h jest w stanie wyłapać piękne, naturalne kadry. Również takie, które trwają mikrosekundy ☺ Ziewnięcie Twojego noworodka, to w jaki sposób Wasz starszak pomaga w opiece nad maleństwem lub to jaką czułością świeżo upieczeni rodzice obdarzają swojego noworodka – wszystkie te chwile profesjonalny fotograf jest w stanie uchwycić na sesji domowej.

Decydując się na profesjonalną sesję domową efekt zawsze będzie nieporównywalnie lepszy niż gdybyście sami wykonali zdjęcia telefonem. Na szczęście naturalne sesje domowe cieszą się w tej chwili już dużą popularnością i już nikogo nie trzeba przekonywać do wykonania sesji w domu. Mam nadzieję, że efekt tej sesji domowej z noworodkiem też Wam się spodoba!

mama trzymająca dziecka na ręce w białej bluzce

Podobne wpisy:

SESJA NIEMOWLĘCA W DOMU, WARSZAWA - PRAGA POŁUDNIE