Domowa sesja roczkowa Frania, Ożarów Mazowiecki

Domowa sesja roczkowa Frania, Ożarów Mazowiecki

Sesja na roczek

Pierwsze urodziny są naprawdę ważne. Choćby dlatego, że są właśnie pierwsze, ale nie tylko ☺ Często dwunasty miesiąc życia dziecka bywa dla rodziców czasem podsumowań. W końcu rok który upłynął od narodzin, zmienił naprawdę wiele i w Waszym życiu i w wyglądzie czy umiejętnościach Waszej pociechy. Czas biegnie tak szybko, że może Ci się nawet wydawać, że jeszcze niedawno wracałaś ze szpitala ze swoim maleństwem. Tymczasem od tego momentu Twoje dziecko przebyło niesamowitą podróż, którą warto uwiecznić na roczkowej sesji zdjęciowej.

To jaki rodzaj fotografii wybierzesz i gdzie będziesz chciała ją wykonać zależy od Ciebie. Ja zachęcam do naturalnych i minimalistycznych sesji. Takie zdjęcia będą ponadczasowe i z przyjemnością będziesz oglądać je po latach!

Minimalizm i emocje na sesji roczkowej

Pamiętasz swoje zdjęcia z dzieciństwa? Na przykład te z przedszkola z panem w stroju Świętego Mikołaja? Broda z waty, okulary przeciwsłoneczne i inne niezbyt estetyczne gadżety? To co kiedyś wydawało się ciekawym pomysłem za 10-20 lat może być uznawane za kicz. Dlatego ja podczas swoich sesji zdjęciowych stawiam na prostotę i minimalizm. Moje sesje zdjęciowe są pełne naturalności i codzienności. Zdjęcia roczkowe wykonuję bez dodatków lub z jakimś niewielkim akcentem. Zdecydowanie unikam kolorowych teł i napisów „rok”. Stawiam na emocje, dzięki którym powstają piękne, ponadczasowe fotografie rodzinne ☺ Fotografie, które będą jeszcze cenniejsze, gdy Wasze dziecko urośnie. A przecież czasu cofnąć się nie da, więc warto sprawić dziecku piękną pamiątkę w postaci sesji roczkowej. Dlatego też warto wybrać taki rodzaj sesji fotograficznej, której efekty będą same broniły się po latach.

Sesja roczkowa w domu w duchu lifestyle

Gdzie wykonać sesję roczkową? Dom to idealne miejsce. Czujecie się w nim komfortowo i bezpiecznie. Całym sercem mogę Wam polecić sesję roczkową w domu w duchu lifestyle.

Jednym z atutów sesji roczkowej w duchu lifestyle jest to, że na większości zdjęć dziecko jest razem z rodzicami. Są to kadry pełne bliskości i emocji. Sesje lifestyle to zatrzymany kawałek dnia na wspólnym spędzaniu czasu – przytulanie, łaskotki, zabawy w samolot czy czytanie książeczek. To także Wasze małe rytuały jak krzątanie się w kuchni, obieranie owoców czy karmienie piersią. To co będziecie robić oraz jak sesja będzie ostatecznie wyglądała, zależy od Was. Dzięki temu każda sesja lifestyle się od siebie różni, co sprawia, że każda z nich jest wyjątkowa.

Naturalną sesję roczkową można wykonać także w plenerze. Efekty takiej sesji możesz obejrzeć tutaj.