Wiosenna sesja ciążowa w stylu boho pod Warszawą

Wiosenna sesja ciążowa w stylu boho pod Warszawą

Gdzie wczesną wiosną wybrać się na sesję plenerową?

Początek maja – przyroda dopiero budzi się do życia. Zaczynają rosnąć liście, jednak drzewa jeszcze nie są zielone. Mocno „zmęczony” po zimie trawnik jeszcze nie zdążył się zregenerować – zwłaszcza ten krótko przycinany w parkach. Na kwitnące łąki trzeba jeszcze trochę poczekać. Gdzie zatem wczesną wiosną wybrać się na sesję plenerową? Tam gdzie nie ma zbyt dużo drzew liściastych, aby ten brak liści nie wychodził na pierwszy plan, a szarość gałązek nie dawała ponurego efektu. Może to być sesja zdjęciowa na mieście, w lesie iglastym lub w mojej trawiastej miejscówce pod Warszawą.

Sesja ciążowa w stylu boho

Długi drewniany pomost i wysuszone trawy w słomkowym kolorze idealnie sprawdzają się do sesji ciążowej w stylu boho. Do tego oni – Emilka i Aron, para oczekująca dziecka. Poza trawami klimat boho nadaje także stylizacja Emilki – luźny kardigan z frędzlami, kapelusz i brązowa sukienka podkreślająca ciążowy brzuszek.

Jestem zdania, że miejscówka sesji powinna być spójna z Wami. Zaś strój powinien być odpowiednio dobrany nie tylko do Was, ale także właśnie do wybranego miejsca. Te wszystkie aspekty mają duże znaczenie w ostatecznym odbiorze fotografii.

Zawsze przed każdym spotkaniem wysyłam poradnik wraz z przykładowymi stylizacjami. Jeśli jednak masz jakąś swoją wizję na sesję zdjęciową lub nie wiesz co będzie do siebie pasować, nie krępuj się do mnie napisać przed Waszą sesją ciążową. Przygotuję specjalne inspiracje na tę okazję ☺