Dziewczyna z aparatem - Foto

Cześć, bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Mam na imię Asia i choć skończyłam finanse i rachunkowość to właśnie w fotografii czuję się spełniona. Zanim zostałam fotografem, pracowałam w korporacji, ale czułam, że nie jest to moje miejsce. Jestem osobą otwartą i kocham pracę z ludźmi... również z tymi najmłodszymi! Prywatnie jestem żoną, miłośniczką Golden Retriverów i pięknych wnętrz. Uśmiecham się na widok małych dzieci i psów. Uwielbiam lato, zaś w zimę ratuje mnie tylko ciepła herbata i kocyk.

Moim celem w czasie każdej sesji jest uchwycenie jak największej ilości prawdziwych emocji. Dokładam wszelkich starań, aby stworzyć przyjazną atmosferę, dlatego zawsze dbam o to, aby osoby uczestniczące w sesji czuły się komfortowo i bezpiecznie. Sesje wykonuję w plenerze lub w Twoim domu. Pracuje głównie na ternie Warszawy i okolic.

Chętnie pomogę Ci zgromadzić pamiątki w postaci rodzinnych zdjęć. No bo czy jest coś piękniejszego niż oglądanie naszych fotografii sprzed kilku lat?

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje zdjęcia - tutaj jest moje portfolio.

Aby być na bieżąco śledź mnie w mediach społecznościowych:

Facebook
Instagram

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną.

Co piszą o mnie moi klienci?

Z wielką dumą przedstawiam Wam opinie, które napisały pary i rodzinki, którym wykonałam naturalne sesje domowe i plenerowe. Jestem szczęśliwa, mogąc czytać te piękne słowa. Słowa, które utwierdzają mnie, że robię coś wspaniałego i dają mi motywację do dalszego działania i rozwoju.
opinia joanna orzechowska fotografia
rekomendacja sesje zdjęciowe noworodkowe warszawa dziewczyna z aparatem
ocena dziewczyna z z aparatem sesje ciążowe bemowo
dziewczynazaparatem.pl recenzja sesje lifestyle
dziewczyna z aparatem ocena i recenzja sesje domowe

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania lub chcesz zarezerwować wolny termin? Skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej lub za pośrednictwem facebooka:
Facebook Messenger

INSTAGRAM:

dziewczynazaparatem.pl