Najczęściej zadawane pytania (FAQ) – sesje ciążowe

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) - sesje ciążowe/brzuszkowe

Sesję brzuszkową najlepiej wykonać w 8 miesiącu trwania ciąży, natomiast optymalny termin to 6-8 miesiąc – wtedy brzuszek jest już odpowiednio duży, a Ty jeszcze tak intensywnie nie myślisz o porodzie. Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje samopoczucie! W 9 miesiącu nie tylko będziesz miała w głowie takie sprawy jak poród czy wyprawka, ale też będzie Ci już coraz ciężej wytrzymać na nogach, a jeśli będziesz się źle czuła na pewno będzie to widoczne na Twojej twarzy. Dlatego wybierz dogodny termin dla Ciebie, niech ta sesja będzie dla Was miłym przeżyciem i wspomnieniem ☺

Sesja ciążowa trwa między 1-2,5 godziny w zależności od pakietu.

Każda sesja poprzedzona jest rozmową ze mną, podczas której omawiamy wizję sesji, jak chcecie, aby ona wyglądała oraz jak się do niej przygotować, żeby było to przyjemne przeżycie. Zdjęcia to finalny efekt atmosfery, którą zbudujemy razem na sesji.

 

Posiadam suknie do sesji plenerowych i studyjnych (bieliznę i inne stroje należy przywieźć ze sobą). Sesje ciążowe jakie wykonuję nie ograniczają się tylko do eleganckich sukienek. Chętnie wykonam także zdjęcia na luzie w jeansach i kardiganie. To co wybierzesz zależy od Ciebie. Istnieje też możliwość przebrania się w trakcie sesji. Chętnie omówię z Tobą moje pomysły na sesje wraz z ubiorem ☺ Obecnie posiadam 3 długie sukienki ciążowe:

  • biała koronkowa suknia na długi rękaw,
  • elastyczna prążkowana bordowa sukienka z półgolfikiem na długi rękaw,
  • elastyczna długa różowa suknia z trenem,
  • czarna opięta sukienka midi z półgolfem na długi rękaw.

Tak, wykonuję takie zdjęcia. Wówczas zapewniam zarówno miejsce z wanną wolnostojącą jak również kwiaty oraz koronkową suknię (maksymalny rozmiar to L).

Każda sesja ciążowa obejmuje kadry z partnerem i starszym rodzeństwem. Każda sesja to na swój sposób intymne przeżycie, dlatego odradzam obecność innych osób, które mogą Cię peszyć lub rozpraszać.