Sesja świąteczna na Starówce – Warszawa

kobieta w ciąży siedząca z partnerem wieczorem na świątecznej karuzeli na starym mieście w Warszawie

Nie przepadacie za sesjami w studio? Nie lubicie nadrukowanych teł, ale marzy się Wam świąteczna sesja? Rozwiązaniem jest naturalna sesja lifestyle – w domu lub w plenerze.

Sesja ciążowa w świątecznym wydaniu

Wystarczy wybrać się tam gdzie są ładne ozdoby i dużo światełek, do tego dobrać odpowiedni ubiór i klimat świąteczny gotowy! Ja z Dominiką i Wojtkiem umówiona byłam na warszawskim Starym Mieście, żeby zrobić sesję z wykorzystaniem iluminacji. Ale jeszcze przed naszym spotkaniem, w niedzielę zabrałam męża i aparat na spacer w poszukiwaniu fotogenicznych miejsc. Był to pierwszy weekend po zaświeceniu światełek na starówce, więc jak możecie się domyślić – było mnóstwo ludzi! W takiej sytuacji do zdjęć idealnie sprawdzały się pięknie przyozdobione witryny sklepów.

Z Dominiką i Wojtkiem byłam umówiona na kilka dni później. Jak się okazało na nasze nieszczęście w momencie naszego spotkania ozdobne światełka jeszcze nie były włączone (w niedzielę o tej samej porze się świeciły). W tej sytuacji znowu świetnie się sprawdziły witryny sklepów. Około 40 minut później mogliśmy już kontynuować naszą sesję zdjęciową z wykorzystaniem iluminacji.

Jednak im robiło się później tym był większy ruch. A wszystkie atrakcje były okupowane przez wycieczki dla dzieci. W tym także karuzela, tej jednak tak szybko nie odpuściliśmy  Wiedzieliśmy, że będą tam świetne zdjęcia. I przyznam, że dla mnie osobiście to było „must have”!

Mimo kilku przeciwnościom losu udało na się stworzyć sesję ciążową w świątecznym klimacie. Mam nadzieję, że się Wam podoba!