Sesja miejska Magdy i Mariusza w centrum Warszawy

Sesja miejska Magdy i Mariusza w centrum Warszawy

Magda i Mariusz to przemiła para z którą miałam przyjemność spacerować uliczkami Warszawy. Sesja była prezentem na urodziny Mariusza. Jako tło dla naszych zdjęć wykorzystaliśmy centrum Warszawy, a dokładniej wąskie uliczki pomiędzy kamienicami, a także nowoczesne budownictwo. Bo tak właśnie w tym miejscu wygląda Warszawa – stare przeplata się z nowym. Będąc w tej okolicy nie sposób byłoby nie wykorzystać także Pałacu Kultury i Nauki w tle.

Gdy Magda napisała, że zależy im na romantycznej sesji w mieście oraz na kadrach w ruchu, to od razu wiedziałam, że się dogadamy. Lubię, gdy zdjęcia są przepełnione emocjami i gdy się na nich coś dzieje. Uważam, że to właśnie takie zdjęcia po latach będą miały największą wartość. W swoich fotografiach uwielbiam pokazywać miłość – czy to między dwójką ludzi, czy między rodzicem a dzieckiem. Dlatego też ta sesja sprawiła sprawiła mi dużo radości.

Czy centrum miasta to dobre miejsce na sesję? Z pewnością! Ale należy rozsądnie przemyśleć, gdzie dokładnie chce się wykonać zdjęcia. Najłatwiej będzie pójść w skrajności i wybrać albo wąskie klimatyczne uliczki lub tętniące życiem ulice z nowoczesnymi budynkami ☺

Chętnych na sesje miejskie zapraszam do kontaktu poprzez e-mail lub Messengera ☺

Ofertę na sesję dla par znajdziesz tutaj