Naturalna domowa sesja noworodkowa Julianki, Fotoopowieść

naturalna domowa sesja noworodka na łóżku

Trochę czasu już minęło od tej sesji, ale bardzo lubię do niej wracać, dlatego postanowiłam podzielić się jej efektami także na blogu. Zdjęcia noworodkowe Juliance robiłam jeszcze w październiku, co oznacza, że pisząc tę treść z malutkiego noworodka, wyrosła już kilkumiesięczna dziewczynka!

Asię, Jaehuna oraz Juliankę odwiedziłam w sobotni poranek na warszawskiej Pradze. To było bardzo miłe spotkanie. Julianka od razu urzekła mnie swoją urodą, w dodatku była bardzo spokojna, co przełożyło się na mniejszy stres rodziców i większy komfort pracy dla mnie.

Efektem noworodkowej sesji lifestyle są fotografie przepełnione emocjami i czułością. Uwielbiam chwytać te wszystkie piękne momenty! To co ulotne, codzienne, a jednak niecodzienne na zdjęciach – ponieważ zazwyczaj zdjęcia, które robicie sobie sami to takie na których uśmiechacie się do obiektywu. Uśmiechy i gesty, które tu widzicie są naturalne. Bardzo lubię ten typ fotografii, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że domowe sesje lifestylowe coraz bardziej zyskują na popularności w Polsce.

Chętnych na zatrzymanie pierwszych chwil z nowym członkiem rodziny, zapraszam na naturalne sesje zdjęciowe w Warszawie i okolicach. Możesz skontaktować się ze mną poprzez e-mail lub Messengera ☺

Ofertę znajdziesz tutaj