Domowa sesja niemowlęca Ignasia, Warszawa

Domowa sesja niemowlęca Ignasia, Warszawa

Nie zdążyliście zrobić sesji noworodkowej?

Nie zdążyliście wykonać sesji noworodkowej, a Wasze dziecko ma już 2, a może nawet 4 miesiące? Zastanawiacie się co teraz? Nic nie szkodzi. Możemy zrobić sesję niemowlęcą ☺ Na pewno jej efekt będzie inny, bo i wiek dziecka nie jest taki sam. Pewne jest także to, że będzie inaczej. Ale to wcale nie znaczy, że gorzej!

Jaka jest różnica miedzy sesją noworodkową a niemowlęcą?

Przede wszystkim największą różnicą jest wielkość dziecka i jego umiejętności ☺ Dwutygodniowy noworodek jest jeszcze malutki i drobniutki, zwija się do pozycji embrionalnej, dużo śpi i jest bardziej odporny na bodźce z zewnątrz, co ułatwia też wykonanie sesji.

A niemowlę? Niezaprzeczalnie jest już trochę większe, widok takiego bobasa w samej pieluszce jak dla mnie jest obłędny ☺ Takie maluchy są w stanie na chwilę utrzymać główkę, więc można im też zrobić zdjęcia na brzuszku z podpartymi rączkami i uniesioną główką (podobne zobaczycie niżej). W okolicach 3-5 miesiąca są w stanie utrzymać główkę nawet na trochę dłużej. Dodatkowo w tym okresie zaczyna się także wyłaniać osobowość dziecka, co oznacza, że ​​możemy uchwycić pierwsze świadome uśmiechy i bardziej poważne wyrazy twarzy!

A oprócz tego wszystkie bobasy są mega słodkie, niezależnie od tego czy mają 2 tygodnie, 2 miesiące czy 2 lata! Każdy okres jest świetny na zatrzymanie go na zdjęciach. Dzieci szybko rosną, a czas mam wrażenie, że mija jeszcze szybciej. Dlatego nie ma co zwlekać. Nie zdążyliście z sesją noworodkową? Jak najszybciej zarezerwujcie sesję niemowlęcą, bo nim się obejrzycie trzeba będzie już umawiać sesję roczkową 😉 Tak, to się zdarza! Znam to z doświadczenia rodzin, które odwiedzam.

Zarówno sesje noworodkowe jak i niemowlęce głównie wykonuję w domu w duchu lifestyle. Ten typ fotografii skupia się na tym, co najpiękniejsze: na wspólnych chwilach, rodzinnym cieple, czułych gestach czy spojrzeniach. Przy sesjach niemowlęcych w ciepłych miesiącach dodatkowo możemy pokusić się o wyjście w plener. W takim przypadku polecam zabrać ze sobą kocyk i wspólnie wybrać jakąś fajną łąkę. Pamiętajcie jednak, że najpiękniejsze zdjęcia wychodzą przed zachodem słońca, więc upewnijcie się czy o tej porze Wasz maluszek nie będzie już spał.

A teraz zapraszam Was na obejrzenie sesji z 2 miesięcznym Ignasiem na pokładzie.

Chcesz zobaczyć moją ofertę? Kliknij tutaj.